گروه تولیدی زرنام شما را به خرید بهترین محصولات ظروف آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی قابلمه گرانیتی تکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کامل انواع قابلمه گرانیتیپخش عمده قابلمه گرانیتی تکی

در گذشته برای تهیه ی غذاها از ظروف سنگی و سفالی استفاده می‌شد. اما بعد ها با کشف فلزات مختلف قابلمه هایی از جنس مس و سایر فلزات رو نمایی شدند. هریک از این قابلمه ها دارای ایراداتی بودند. برای مثال قابلمه های سنگی بسیار سنگین بودند و ساخت آن ها بسیار دشوار بود. ظروف سفالی نیز بعد از مدتی استفاده ترک برداشته و غیر قابل استفاده می‌شدند. ظروف مسی نیز مرتب به قلع شدن نیاز داشتند.

نسل دیگری از قابلمه ها نیز ظروف رویی یا روحی بودند که اکنون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین با پیشرف تکنولوژی و اکتشاف سایر فلزات، اکنون بشر صدها سال هاست که از ظروف آشپزی از جنس گرانيت، تفلون و چدن استفاده میکنند. قابلمه گرانیتی تکی نیز یکی از وسایل پرکاربرد در آشپزخانه هاست.

فروش کلی قابلمه گرانیتی تکی

معرفی کامل انواع قابلمه گرانیتی

معرفی کامل انواع قابلمه گرانیتی قابلمه های گرانیتی نسل جدیدی از قابلمه ها هستند که سال های نه چندان زیادی آست که مورد استفاده عموم قرار گرفته اند و همگان از استفاده ی ظروفی از این جنس احساس رضایت دارند و این احساس به دلیل کیفیت و مزایای این جنس است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، قابلمه هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند دارای ایراداتی بودند. یکی از مهم ترین مسائلي که در پخت غذا به آن توجه می‌شود، حفظ ظاهر غذاهاست. ظاهر هر غذا باید به قدری موجه باشد که هر فردی را برای میل کردن آن غذا ترغیب کند.

و این یکی از علت هایی است که استفاده از قابلمه های سنگی، سفالی، مسی و رویی دیگر توجیهی نداشتند، زیرا به خاطر جنسیه دارند غذا به آن ها میچسبد و ظاهر خود را از دست می‌دهد. علاوه بر این شست و شوی این ظروف نیز پس از آشپزی بسیار سخت و نیازمند صرف انرژی بسیاری است. بنابراین تولید کنندگان ظروف آشپزی سعی کردند با بهره گیری از مواد تفلون و بعد ها چدن و گرانيت، برای رفاه بیشتر بانوان و تمام آشپزان در سرتاسر دنیا دست به تولید ظروفی از این قبیل جنس ها شوند.

قابلمه های تفلون و چدن هر کدام دارای ویژگی های مثبت بسیاری هستند، اما جدید ترین نسل ظروف آشپزی، قابلمه های گرانیتی هستند. این ظروف دارای طرح های بسیار زیبا و شکیل هستند و استفاده از آن ها بسیار لذت بخش است. علاوه بر این شست و شوی آن ها با دلیل دارا بودن قابلیت نچسب بودن، بسیار سهل و آسان است.

پخش عمده قابلمه گرانیتی تکی

پخش عمده قابلمه گرانیتی تکی ظروف سارا با تولید انواع قابلمه گرانیتی در سایز های استاندارد و مختلف، به صورت خورده و فروش قابلمه گرانیتی عمده در جهت رفاه هرچه بیشتر مادران این سرزمین می‌کوشد. این قابلمه ها را می‌توانید هم به صورت قابلمه های تکی گرانیتی و هم به صورت قابلمه های گرانیتی در سرویس ها و طرح های متنوع خریداری کنید. برای پخش به صورت خرده و عمده نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

سمیه متولیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی زرنام شما را به خرید بهترین محصولات ظروف آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید