گروه تولیدی زرنام شما را به خرید بهترین محصولات ظروف آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه سرویس قابلمه تفلون

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ابعاد سرویس قابلمه تفلوننرخ سرویس 7 پارچه تفلون

سرویس قابلمه تفلون، با کیفیت بالا و در چند سایز متفاوت تولید شدہ و در مراکز عرضه آمادہ پخش به سراسر کشور می باشد. تولید کنندگان قابلمه ھای تفلون برای حذف واسطه ھا و فروش به صورت مستقیم محصولات خود را در مرکز عرضه محصولات به فروش می رسانند به ھمین دلیل با قیمت مناسب تر از سایر فروشندگان می توانید این محصول را خریداری نمائید. این محصولات نه تنها در داخل کشور فروش بالایی دارد بلکه از خارج کشور نیز این محصول را سفارش دادہ و خریداری می کنند.

مرکز عرضه سرویس قابلمه تفلون

بررسی ابعاد سرویس قابلمه تفلون

بررسی ابعاد سرویس قابلمه تفلون شرکت تولیدی سرویس قابلمه ھای تفلون ما محصولات با کیفیت و درجه یک را تولید کردہ و برای تمامی مصرف کنندگان در سراسر کشور عرضه کردہ است. این سروس قابلمه در چندین سایز برای رفاہ حال مصرف کنندہ تولید شدہ است. این ظروف از یک قابلمه بزرگ و یک قابلمه متوسط و یک قابلمه کوچک و یک ماھی تابه که سایز قابلمه بزرگ می باشد تولید شدہ است.

در قابلمه بزرگ و ماھی تابه برای یکدیگر مناسب بودہ و روی یکدیگر کاملا جا می شوند و قابلمه ھای متوسط و کوچک در های جداگانه و مخصوص به خود را دارند. این ظروف به دلیل ابعاد متفاوتی که دارند برای آشپزی به ظروف دیگری نیاز نخواھید داشت و براحتی می توانید ھر غذایی را در این ظروف آمادہ کنید و نگران چسبیدن غذا در ظروف نباشید زیرا غذا در این ظروف به ھیچ عنوان نمی چسبد. شست و شوی این ظروف نیز بسیار راحت بودہ است.

این ظروف به دلیل ابعاد متفاوتی که دارد نیاز شما را به ظروف دیگر قطع میکند و شما دیگر نیازی به ظروف دیگر ندارید. این ظروف از عمر زیادی برخوردار ھستند و با کمی مراقبت باعث می شود تا سالیان سال از آن ھا استفادہ کنید این موارد شامل می شود از :۱- کشیدن وسایل خشن و فلزی داخل ظروف ممنون.۲- شست و شوی ظروف با دستمال کاملا نرم و بدون سیم این دو مورد از موارد مهم نگهداری این ظروف ھستند.

نرخ سرویس 7 پارچه تفلون

نرخ سرویس 7 پارچه تفلون نرخ سرویس تفلون باکیفیت 7 پارچه حدودا از 700-800 ھزار تومان تا بالا می باشد. قیمت این ظروف بستگی به کیفیت محصولات دارد و تقریبا جنس ھای بی کیفیت تر با قیمت خیلی پایین تری در بازار ھستند اما یک محصول باکیفیتی که چندین سال کار کند نیستند.

اگر شما تصمیم به خرید سرویس تفلون با کیفیت دارید و می خواھید خرید خود را با قیمت مناسبی خرید کنید می توانید از مراکز فروش مستقیم ما به صورت حضوری خریداری نمائید. اگر خرید حضوری برای شما فراھم نمی باشد می توانید سفارش سرویس قابلمه تفلون مورد نظر خود را در سایت فروش آنلاین ما ثبت کردہ و خریداری نمائید تا محصول را در اسرع وقت به دستتان برسانیم.

سمیه متولیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه تولیدی زرنام شما را به خرید بهترین محصولات ظروف آشپزخانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید