فروش قابلمه خود را چندین برابر کنید

با ما همراه باشید

همکاری با ما

گروه تولیدی زرنام در نظر دارد تا سیستم تامین خود را قوی تر نماید تا پاسخگوی هر چه بهتر و بیشتر مشتریان داخلی و صادراتی خود باشد و نیاز های مشتریان را به خوبی و با بالاترین کیفیت برآورده سازند.

از این رو اگر تامین کننده عمده انواع ظروف آشپزخانه بخصوص قابلمه روحی هستید و پتانسیل این را دارید که با ما مجموعه ما همکاری نماید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط بگیرید و یا با پر کردن فرم منتظر تماس کارشناسان فروش ما با شما باشید.

فرم ارسال اطلاعات

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

3+

سالهای تجربه

100+

تنوع محصولات

1500+

معاملات داخلی و صادراتی

500+

تعداد مشتریان

درباره مجموعه زرنام

فعالیت زرنام

گروه تولیدی زرنام، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع ظروف آشپزخانه آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

محصولات زرنام

انواع قابلمه یکی از محصولاتی می باشد که مجموعه ما به مشتریان داخلی و صادراتی خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا قابلمه باکیفیت را به بازار ارائه نماید.

قابلمه شامل انواع مختلفی می باشد که عبارتند از قابلمه پلنگی، قابلمه سرامیکی، قابلمه سنگی و طرح سنگی،قابلمه پیرکس،قابلمه بخارپز و زودپز و… 

ارتباط با ما

ایمیل

Zarnam.Toulid@gmail.com

Call Now Buttonتماس بگیرید